Ramayan in Human Physiology
Dit boek is momenteel alleen in het Engels verkrijgbaar!
Nadat er meer dan tien jaar aan gewerkt is, is er nu ‘Ramayan in Human Physiology’, het perfecte vervolg op het eerste baanbrekende werk van Maharaja Adhiraj Rajaraam (professor Tony Nader, MD, Ph.D) over de overeenkomst tussen de vedische literatuur en de menselijke fysiologie. Met zijn intellect, dat hij heeft gescherpt met doctoraal en postdoctoraal onderzoek in de neurowetenschappen aan het Massachusetts Institute of Technology (MIT) en Harvard Medical School, en zijn intuïtie en zijn gevoel, die gecultiveerd zijn door jaren persoonlijke training met de gerenommeerde wetenschapper en vedische wijze, Maharishi Mahesh Yogi, integreert Dr. Nader op een prachtige manier de actueelste wetenschap met de oude wijsheid van de Veda's.
Dr. Naders inzicht in de diepste niveaus van begrip van de kosmische aard van de menselijke fysiologie bracht Maharishi ertoe hem de grootste wetenschapper van onze tijd te noemen, verantwoordelijk voor het inluiden van een nieuw tijdperk van verlichting voor elke cultuur, elk land en elk individu in de wereld. Dit boek onderstreept Maharishi's genialiteit en wijsheid in de keuze van Maharaja Adhiraj Rajaraam als leider van de wereldwijde Maharishi's Transcendente Meditatie beweging.
"Maharaja Adhiraj Rajaraam geeft de mechanismen van omzetting van de Natuurwet in het lichaam aan. Hij heeft ingezien dat de totale Grondwet van de Natuur, die het universum regeert met een perfecte orde, levendig is in elk fijnste deeltje van het lichaam. En de taal van de Ramaya is de taal waarin men ziet dat de ‘Totale Natuurwet’ wezenlijk het hele universum bestuurt. " - Maharishi Mahesh Yogi (in het Engels).
